facebook_page_plugin

CHMIELOTY 2021

XI Ogólnopolski Piknik Paralotniowy 20-22.08.2021

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak też było i tym razem. VI edycja CHMIELOTÓW przeszła już do historii, 92 zarejestrowanych uczestników, 50 kilo zjedzonej kiełbaski, dużo zimnego piwa, trzy dni lotnej pogody, trzy smaczne torty, dziesiątki litrów wypalonej benzyny, setki startów i lądowań, goście z całej Polski i zorganizowana od początku do końca Pierwsza Paralotniowa Poczta. Tak w wielkim skrócie można przedstawić tegoroczne Chmieloty.Pierwsza Paralotniowa Poczta w Polsce

Czytaj więcej: i po Chmielotach 2015....

REGULAMIN
PIKNIKU PARALOTNIOWO-LOTNIOWEGO
CHMIELOTY 2015


1. Piknik paralotniowo-lotniowy CHMIELOTY 2015 odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia 2015r. w Krasnymstawie. Rozpoczęcie pikniku zaplanowano na 21 sierpnia na godzinę 1600
2. Organizatorem pikniku jest Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe. Startowisko CHMIELOTÓW wytyczone będzie na terenie boisk zarządzanych przez MOSIR Krasnystaw, będących własnością Urzędu Miasta Krasnegostawu, a położonych na błoniach Miasta.
3. Piloci korzystający ze startowiska w dniach pikniku zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym regulaminem i stosowania się do jego postanowień.

Czytaj więcej: REGULAMIN PIKNIKU PARALOTNIOWO-LOTNIOWEGO CHMIELOTY 2015

Tegoroczny piknik oczywiście jak pogoda pozwoli, będzie przedstawiał się mniej więcej tak:

PIĄTEK

09:00 Zbiórka na startowisku i rozkładamy nasze mini miasteczko,

16:00 planujemy uroczyste otwarcie VI edycji CHMIELOTÓW,

17:00 loty inauguracyjne aż do zmroku,

21:00 ognisko integracyjne.

Czytaj więcej: PROGRAM CHMIELOTY 2015

ksp chmielaki plakatA3

Witamy serdecznie.

Jak ten czas szybko "leci" :), to już VI edycja CHMIELOTÓW, przed nami kolejne wyzwanie i mnóstwo spraw do załatwienia. Chmielaki tuż, tuż a więc i my bierzemy się ostro do pracy. Jak co roku na pobliskich błoniach 21 sierpnia 2015 r. znowu będziemy budować mini miasteczko gdzie będziemy Was gościć. Tegoroczna impreza to przede wszstkim inauguracja PIERWSZEJ PARALOTNIOWEJ POCZTY, tego jeszcze w Polsce nie było a my będziemy pierwsi. Z tej okazji będzie wydana przez Pocztę Polską okolicznościowa Karta Pocztowa, wraz z datownikiem i bloczkiem 9-iu znaczków. Oprócz tego będziemy latać, latać, latać i dobrze się bawić. Zapraszamy wszystkich serdecznie bo bez Was jakoś smutno będzie.

Pozdrawiamy i do miłego

Sqad KSPksp jpg pocztowka150x105