CHMIELOTY 2021

XI Ogólnopolski Piknik Paralotniowy 20-22.08.2021

Chmieloty 2018
Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)

CHMIELOTY 2018

CHMIELOTY 2018

Witamy serdecznie wszystkich byłych, obecnych oraz przyszłych uczestników naszego glajciarskiego pikniku.
Tegoroczny piknik to już dziewiąta edycja, czyli zbliżamy się do małego jubileuszu. W tym roku będziemy kontynuować praktycznie to co się działo w latach poprzednich. Niestety z braku funduszy nie przewidujemy żadnych pobocznych atrakcji i będziemy się 3mać dotychczas wypracowanego scenariusza. Jest wysoce prawdopodobne, że to ostatnia impreza, którą będziemy organizować w tym miejscu. Kolejne edycje jeśli wogóle będą miały miejsce, być może przybiorą charakter bardziej zamkniętej imprezy w pięknej okolicy z muzyką na żywo z dala od tłumu i zorganizowaną całkiem inaczej niż dotychczas ale to życie zweryfikuje i czas pokaże. baner na chmieloty


Piknik tradycyjnie zaczynamy w piątkowe popołudnie a od rana budujemy mini miasteczko. Zapisy zaczniemy koło 16-tej, rejestracja obowiązkowa bez wpisowego :) oczywiście będzie tort, wieczorem ognisko a wcześniej jak warun pozwoli to obowiązkowe latanie i szwędanie po okolicach. Na miejscu będzie można coś zjeść, obowiązująca waluta to oczywiście GLAJCAR za którego będzie można coś nabyć :). Impreza jak co roku będzie ubezpieczona na czas trwania pikniku jak i zgłoszona do PAŻP-u o wzmożonej aktywności powietrznej. Na sympatyków podniebnych wrażeń, będą do dyspozycji piloci tandemowi z napędem na paralotni jak i piloci motolotni z którymi będzie można odbyć lot widokowy nad Krasnymstawem i okolicach. Kończymy w niedzielne popołudnie i rozjeżdżamy się do swoich domów. W międzyczasie ładujemy się pozytywną energią, uprawiamy chmieloting, perling, leżing, kacing i co tam jeszcze się napatoczy i to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody.
Na chwilę obecną to tyle, pozostaje mi jeszcze zaprosić wszystkich chętnych i życzyć aby nic sie nie pokomplikowało i co niektórzy w końcu dotarli na te CHMIELOTY :)

Pozdrawiam

Mariusz Dziuba
(Mecenas)