CHMIELOTY 2021

XI Ogólnopolski Piknik Paralotniowy 20-22.08.2021

Chmieloty 2018
Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)
facebook_page_plugin

Smyki na START

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ

Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe, Minari Engine Poland oraz Modelarz Firma Rodzinna zapraszają na:

Otwarte modelarskie zawody szybowcowe "Smyki na Start" twój pierwszy krok do modelarstwa podczas Pikniku Paralotniowego CHMIELOTY Krasnystaw 2014. Zawody będą rozgrywane w dniu 23 sierpnia (sobota).

Wszyscy są zwycięzcami-każdy z zawodników otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom oraz nagrody (dla trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach dodatkowe upominki).

Liczba startujących ograniczona. Rejestracja zawodników od godz.10:00 - rozgrywanie konkurencji od godz 13:00 (dzieci prosimy o zgłaszanie się z rodzicami lub opiekunami).smyki na start (2)

Każdy wykonuje 5 rzutów kto dalej. Przewidujemy nastepujące kategorie wiekowe:

- Dzieci w wieku 3-7 lat, model Smyk rozmiar 30 cm. (decyduje rok urodzenia)

- Dzieci  w wieku 8-12 lat, model Smyk rozmiar 50 cm.

- Dzieci i młodzież w wieku 13-16 lat, Smyk rozmiar 50 cm. (będzie rozegrana w zależności od liczby chętnych lub dołączona do poprzedniej kategorii).

Możliwa kategoria bez ograniczeń wiekowych.

Akcja ma na celu promowanie idei szybownictwa jako sportu olimpijskiego oraz konstrukcji szybowca Politechniki Warszawskiej PW-5 SMYK, zwycięzcę prestiżowego międzynarodowego konkursu na szybowiec klasy światowej tzw.olimpijskiej. Edukacja przez zabawę a przy tym sportowa rywalizacja. Chcemy zainteresować dzieci zajęciami technicznymi-zależy nam na przyszłych kadrach konstruktorskich i lotniczych.

Organizator zastrzega sobie możliwość przesunięcia godziny i dnia turnieju z powodu warunków atmosferycznych.smyki na start (5)

Każdy model posiada niepowtarzalne numery rejestracyjne,a dodatkową atrakcją są pamiątkowe oznaczenia naklejka Krasnostawskiego Stowarzyszenia Paralotniowego.
Zapraszamy-namioty "Smyki na Start".Dodatkowe informacje www.smykinastart.pl oraz tel.690 918 300smyki na start (1)

Organizator turnieju zaprasza do stoiska z latawcami modelarskimi-trwała nie łamiąca sie konstrukcja,bardzo proste w obsłudze-wyważone przez modelarza. Mając na uwadze charakter imprezy-promocyjne ceny.