CHMIELOTY 2021

XI Ogólnopolski Piknik Paralotniowy 20-22.08.2021

Chmieloty 2018
Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)
facebook_page_plugin

Zapraszamy na CHMIELOTY

Już niedługo, 22-24 sierpnia po raz piąty Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe będzie organizować na krasnostawskich błoniach piknik paralotniowy - CHMIELOTY 2014. Zapraszamy wszystkich serdecznie na tą rodzinną imprezę, która z roku na rok zdobywa coraz większe rzesze zwolenników.

W tym roku tradycyjnie o 9:00 zbiórka i zaczynamy rozkładać nasze mini miasteczko, na 15-tą planujemy otworzyć biuro a o 18-tej jak tradycja nakazuje podzielimy się okazjonalnym tortem.

5

Piątek zakończymy integracyjnym ogniskiem przy gorących kiełbaskach, które będziemy schładzać zimnym browarkiem. W sobotę będziemy chcieli zorganizować zawody dla pilotów, żon, przyjaciół i dzieci. Na 16-tą planujemy kolorowy kołowrót nad miastem z możliwie największą ilością pilotów a później zorganizujemy zawody dla latających. Ogniskiem zakończymy drugi dzień Chmielotów. Cały dzień oczywiście jak pogoda pozwoli, będzie można sobie polatać z pilotami motolotni i być może będzie ultralajt jak w zeszłym roku a dla swobodnych planujemy wyciągarkę. Podobnie jak rok temu na CHMIELOTACH wpisowe będzie wynosiło 100zł w skład, którego będzie wchodziło:

  • miła atmosfera
  • dużo złocistego napoju
  • jeden posiłek dziennie
  • koszulka okolicznościowa
  • miejsce kampingowe
  • ubezpieczenie imprezy
  • będzie też wyciągarka (hol 10 zł)
  • Osoby, które przyjadą na jeden dzień, wpisowe dla nich będzie 50 zł, talony żywieniowe dla osób towarzyszących 25 zł (dwa posiłki + grill). Dla najmłodszych będzie wydzielona specjalna strefa w której postaramy się umilić im czas, chcemy też zorganizować mecz w piłkę nożną KSP reszta świata :) Pomysłów mamy dużo i nudzić się zapewne nie będziemy, jeszcze raz serdecznie zapraszamy i prosimy osoby przyjezdne aby zabrały ze sobą wymarzoną pogodę do latania.
  • Oczywiście nie zabraknie stałego repertuaru:
   - loty termiczne w chmurach (jak będą)
   - loty doliną rzeki Wieprz
   - lot po trójkącie: K-staw, Nielisz, Zamość, K-staw
  Jeszcze jedna prośba do osób, które wybierają się na CHMIELOTY aby się wstępnie zarejestrowały, pozwoli nam to w miarę  precyzyjnie określić ilość zamawianych posiłków. Wpisowe płacimy na miejscu.

Pozdrawiamy

squad KSP