CHMIELOTY 2021

XI Ogólnopolski Piknik Paralotniowy 20-22.08.2021

Chmieloty 2018
Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)
facebook_page_plugin

CHMIELOTY 2012

Chmielaki tuż, tuż.....

Jak ten czas nieubłagalnie szybko mija, no właśnie zbliża nam się już kolejna edycja pikniku paralotniowego, który będziemy organizować już trzeci raz z rzędu podczas chmielakowych dożynek.

Poprzednia impreza pomimo bezdeszczowej pogody ku uciesze nas wszystkich  niestety nie dopisała z uwagi na duży wiatr. Tak czy siak w tym roku Chmielaki odbywają się od 17 do 19 sierpnia i w tym czasie organizujemy piknik paralotniowy CHMIELOTY 2012 na który serdecznie zapraszamy.

chmieloty 2012

 

W tym roku nasze plany dotyczące pikniku też będą miały głównie charakter typowo piknikowo-integracyjny w którym będą między innymi:
    loty termiczne w bajkowych chmurach (jak będą)
    loty doliną wieprza

 

    Konkurs fotograficzny oczywiście z nagrodami
    Lot po trójkącie: K-staw, Nielisz, Zamość, K-staw, a może nawet na Roztocze
    Loty widokowe na motolotni Loty widokowe w tandemie za wyciągarką.(Możliwe niezależne od nas zmiany w programie od naszych sponsorów)

Dodatkowo będą rozłożone namioty wojskowe w których będzie zorganizowanie przechowanie sprzętu. Ponadto będą wydzielone miejsca na samochody i pole namiotowe na którym nie zabraknie prądu i WC, dodatkowo będzie można skorzystać z prysznica (trzeba będzie się trochę przejść).

A wieczorem będzie ognisko   nie zabraknie zimnego piwa, gorących kiełbasek i gitarowej muzyki. W tak zwanym wolnym czasie będzie można skorzystać z innych atrakcji chmielakowych a program tegorocznych chmielaków jest tutaj.  Dojazd do startowiska jest mało skomplikowany, od głównej trasy E17 to zaledwie pół kilometra. Tutaj jest link do mapy .

Więcej informacji związanych z piknikiem dowiecie się tutaj

 

 

 

pozdrawiamy

squad pilotów