CHMIELOTY 2021

XI Ogólnopolski Piknik Paralotniowy 20-22.08.2021

Chmieloty 2018
Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)
facebook_page_plugin

CHMIELOTY 2011 - piknik paralotniowy

 Chmielaki tuż, tuż.....

Jak na razie pogoda nas nie rozpieszcza więc pozostało nam mocno wierzyć, że aura w tym roku dopisze, trzymamy  za nią kciuki i z całym zaangażowaniem od 19 do 21 sierpnia organizujemy piknik paralotniowy CHMIELOTY 2011. W tym roku w planach mamy między innymi: Chmielaki 2010

loty termiczne w bajkowych chmurach (jak będą)

  • loty doliną wieprza
  • Konkurs fotograficzny oczywiście z nagrodami
  • Lot po trójkącie: K-staw, Nielisz, Zamość, K-staw, a może nawet na Roztocze
  • Loty widokowe na motolotni
  • Loty widokowe w balonie (w tej kwestii trwają rozmowy)

Wstępnie mamy zarezerwowane kilka łóżek w internacie około 200 metrów od startowiska cena 40 zł za nocleg,(obowiązuje kolejność zgłoszeń telefon do mnie 693627273) dodatkowo będzie rozłożone 4 namioty wojskowe w których możemy również zorganizować noclegi. Ponadto będzie wydzielone miejsce na samochody i pole namiotowe Chmielaki 2010 na którym nie zabraknie prądu i WC, dodatkowo bedzie można skorzystać z prysznica (trzeba będzie się trochę przejść). 

A wieczorem jak zbierze się doborowe towarzystwo to napewno  nie zabraknie zimnego piwa i gorących kiełbasek i gitarowej muzyki. W tak zwanym wolnym czasie będzie można skorzystać z innych atrakcji chmielakowych a program tegorocznych chmielaków jest tutaj.  Dojazd do startowiska jest mało skomplikowany, od głównej trasy E17 to zaledwie pół kilometra. Tutaj jest link do mapy .

Szczegółowe informacje związane z piknikiem dostępne są tutaj i tutaj.

pozdrawiamy

squad pilotów