CHMIELOTY 2022

XII Ogólnopolski Piknik Paralotniowy 19-21.08.2022

Chmieloty 2018
Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)
facebook_page_plugin

AKTUALNOŚCI

CHMIELOTY 2022

Trzeci weekend sierpnia to tradycyjnie od kilkunastu lat w Krasnymstawie wielkie święto piwa czyli CHMIELAKI, a paralotniarze z Krasnostawskiego Stowarzyszenia Paralotniowego zrobili swoje święto sprytnie wkomponowując się w karuzelę trzy dniowej imprezy i w tym roku jak oczywiście pogoda nie spłata figla odbędzie się kolejna edycja, czyli  XII CHMIELOTY a jakby nie pandemia to XIII.

Ubiegły rok pokazał prawdziwe oblicze pikniku na którym zameldowało się ponad 120 pilotów a sobotni niski przelot nad miastem zdominował wszystkie imprezy jakie w tym czasie odbywały się w różnych częściach miasta i oczy jak i telefony robiące setki zdjęć i filmów były skierowane w jedynym słusznym kierunku...ku niebu.cmielaki01

W tym roku piknik odbędzie się w dniach 19 – 21 sierpnia 2022 r. i tradycyjnie w tym czasie paralotniarze będą  nad krasnostawskim niebem znowu mieszali powietrze.


Czytaj więcej: CHMIELOTY 2022

Rejestracja

Witamy serdecznie
Mamy do Was prośbę, to co za chwilę przeczytacie nie będzie zobowiązujące a dla nas w dużym stopniu ułatwi organizację tegorocznego pikniku. Jeśli wybierasz się w tym roku na #CHMIELOTY to wypełnij poniższy formularz najlepiej odrazu kiedy skończysz to czytać
jeżeli wypełnisz a nie dotrzesz to nic się nie stanie oprócz tego że będziesz żałował(a) 😉.
Jeżeli na dwa dni przed piknikiem nie będzie obiecujących prognoz to wiadomo, że nie będziemy nic organizować bo nikt nie przyjedzie. Jeżeli wypełnisz formularz my orientacyjnie będziemy wiedzieć na jaką ilość osób mamy się przygotować z kateringiem i innymi rzeczami. Poświęć chwilę na ten prosty formularz.
Dziękujemy i
do miłegorejestracja chmieloty 2022

 

Pierwsze spotkanie organizacyjne CHMIELAKI 2022

Dzisiaj tj. 13 maja 2022 roku w UM Krasnystaw, odbyło się piersze robocze spotkanie dotyczące organizacji tegorocznej imprezy chmielakowej. Z uwagi, że KSP organizuje imprezę współtowarzyszącą czyli CHMIELOTY, bierzemy czynny udział w tego typu spotkaniach. Nie bedziemy owijać w bawełnę, miasto napewno nam pomoże ale to nie będą kowoty jak w ubiegłym roku. Sponsoring w dzisiejszych czasach, można powiedzieć, że nie istnieje wszyscy widzimy co sie dzieje a wiadomo, że z pustego to i Salomon nie nalał. Szukamy ciągle sponsora ale na chwilę obecną w zasadzie nie mamy nikogo konkretnego.

zebranie chmielakowe


 

Kalendarz z CHMIELOTÓW na 2022 rok

W tym roku wyjątkowo szybko ogarnęliśmy temat kalendarza na przyszły rok. Zdjęcie Grześka Żaka będzie przyozdabiać nasze ściany wkąponowane w nowym kalendarzu.

chmielotka 1

Podsumowanie CHMIELOTÓW 2021

Jedenasta edycja krasnostawskiego pikniku CHMIELOTY to już historia. Śmiało możemy napisać, że była jedną z lepszych edycji pod wieloma względami. Dopisała Wasza frekwencja no i przede wszystkim pogoda. Zjechaliście z całej Polski a nawet z zagranicy, dwa dni na piknik jechał Adam z Norwegii i wparował o 5-tej nad ranem w sobotę. W sumie zarejestrowało się 110 pilotów, w tym kilka pilotek. Widać po niektórych, że lubią żyć w stadzie bo było kilka ładnych grup :). Jak wszyscy zauważyli w tym roku trochę przemodelowaliśmy imprezę pod względem infrastruktury i część pikniku była na nowym kompleksie. Początek roku zapowiadał się źle i wszystko wskazywało, że CHMIELOTY 2021 w ogóle nie dojdą do skutku. Czas pokazał, że znalazło się wiele osób, które wspomogły organizację pikniku. W akcie desperacji została nawet uruchomiona zrzutka na organizację CHMIELOTÓW. Cieszyły nas te same "twarzyczki" :) powracające do Krasnegostawu jak australijski bumerang, wiele osób było tu pierwszy raz i gołym okiem było widać ich miłe zaskoczenie.chmieloty grupowe 2021 smal

Czytaj więcej: Podsumowanie CHMIELOTÓW 2021

Poeta na CHMIELOTACH

W pierwszy dzień CHMIELOTÓW będziemy gościć naszego lokalnego poetę Pana Jana Henryka Cichosza. Dawno tem jak powstało nasze stowarzyszenie, Pan Jan postanowił napisać o nas wiersz i wyszło z pod jego pióra takie oto dzieło. Poniższy wiersz będzie podpisywał sam autor w piątkowy wieczór.

Link do pliku z wierszem jest tutajWiersz Jan Cichosz


CHMIELOTY 2021 na słodko

W tym roku postanowiliśmy ugościć naszych uczestników inaczej niz to się zwykle robi czyli chlebem i solą. Tego jeszcze chyba nie było na żadnym pikniku paralotniowym i "CHMIELOTKA" czyli słodka krówka, będzie rozkoszować podniebienia naszych gości :)

Zapraszamy

i do miłegochmielotka 1

 

Czytaj więcej: CHMIELOTY 2021 na słodko

Joomla Module OT Client Logos Scroller powered by OmegaTheme.com