CHMIELOTY 2017

VIII Krasnostawski Piknik Paralotniowy 18-20.08.2017

Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)

Zapraszamy na CHMIELOTY 2017

Witamy serdecznie

W dniach 18-20 sierpnia 2017 roku, piknik Chmieloty organizowany przez Krasnostawskie stowarzyszenie Paralotniowe podczas 47 dożynek Chmielakowych wpisze się do historii jako VIII edycja Ogólnopolskiego Pikniku Paralotniowego i pisząc ten tekst wiemy, że śmiało można powiedzieć, że piknik będzie miał rangę międzynarodową bo już się zapowiedzieli goście z południa i północy Europy reprezentujących Grecję i Norwegię. Poczta pantoflowa jak życie pokazuje jest najbardziej rozpowszechnioną formą przekazywania wiarygodnych informacji i na przykładzie Chmielotów widzimy jak z małej nikomu nieznanej imprezy rozrosła się do takiej rangi dzięki bezinteresowności wszystkich, którzy pomagali, pomogą i bedą pomagać przy organizacji tego wydarzenia tworzą coś niesamowitego.

1


                Niezmiennie od początku organizacji naszego pikniku, lokalizacja jest cały czas taka sama dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Krasnystaw z bardzo prostym dojazdem od strony obwodnicy Krasnegostawu (droga E17) i w zasadzie jest to najlepszy dojazd z uwagi na remont mostu w Krasnymstawie. Po zjechaniu z jedynego ronda na obwodnicy kierując się do centrum miasta, skręcamy w prawo na błonia a będzie o tym informował duży baner.

                Uroczyste otwarcie imprezy, planowane jest na 18 sierpnia w piątek na godzinę 17-tą.
Piloci korzystający ze startowiska w dniach pikniku zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem i stosowania się do jego postanowień.

W tym roku po raz pierwszy rezygnujemy z opłaty wpisowej ale rejestracja będzie obowiązkowa i dalej zapewniamy miłą atmosferę. Na miejscu będzie można nabyć coś do jedzenia i picia we własnym zakresie. Osoby, które będą chciały skorzystać z prysznica, będą mogły to zrobić w MOSiR przy stadionie miejskim. Pole namiotowe dla uczestników będzie wytyczone, przyjazd kamperem lub z przyczepą kampingową będzie mile widziane. Firma ARTKOM kolejny rok z rzędu zapewni nam bezpłatne Wi-Fi na startowisku jak również trzydniowy monitoring na live całej imprezy. Po raz pierwszy w tym roku postanowiliśmy pomoc innym i zorganizowaliśmy przyjazd autobusu dzięki Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie w którym będzie można oddać krew, tylko w sobotę 19 sierpnia. Wszyscy chętni na 24 godziny przed oddaniem powinni się wstrzymać przed spożyciem alkoholu.

A my jak zwykle będziemy się integrować, wspólnie bawić, porywalizujemy w różnych konkursach a w niedzielę o 10:00 mamy zaproszenie na wspólny przemarsz w korowodzie chmielakowym ulicami Krasnegostawu. Wszystkich chętnych na komercyjne loty widokowe, zapraszamy już od piątku, będą latać motolotnie i motoparalotnie.

Serdecznie zapraszamy, rodziny, przyjaciół znajomych, wszystkich sympatyków, ludzi pozytywnie zakręconych na tegoroczny piknik paralotniowy CHMIELOTY 2017.

               Więcej informacji w regulaminie oraz na stronie: www.chmieloty.krasnystaw.pl