CHMIELOTY 2017

VIII Krasnostawski Piknik Paralotniowy 18-20.08.2017

Piknikowa brać paralotniowa
PPG-antowe trofeum
Wieczorna integracja
Tortowa impreza
Chmielaki oczami pilota
Jedyny słuszny baner :)

Honorowi....

Organizując Mobilny Autobus do poboru krwi podczas tak "zakrapianannej" imprezy jaką są niewątpliwie Chmielaki, stawialiśmy sobie wysoko poprzeczkę, więc żeby nie było, że my nie potrafimy wytrzymaliśmy piątkowo wieczorne ciśnienie w kranie wylewki z browarkiem i pokazaliśmy silną wolę :)autobus krew

Czytaj więcej: Honorowi....

Miss Chmielaków 2017

W tym roku na Chmielakach, Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe ufundowało trzy przeloty widokowe dla dziewczyn, które brały udział w konkursie Miss Chmielaków 2017.

A oto trzy tegoroczne miski, które przelecą się z nami w tandemach:
1. - Miss Chmielaków 2017 - Weronika Włodarczyk z Lublina.
2. - I vice Miss Chmielaków - Kinga Czyż
3. - Miss Foto - Daria Kurtanich
Te trzy młode Panie w dowolnym terminie po uprzednim umówieniu się z nami, odbędą podniebną podróż na paralotni z napędem, mamy nadzieję, że przeżycia będą niezapomniane. Taka większa galeria jest tutaj...miss (1)

Czytaj więcej: Miss Chmielaków 2017

Chmieloty 2017 w pigułce

Ogólnie było super ale... byłoby jeszcze bardziej, gdyby nie zapowiedzi meteorologiczne a te niestety zapowiadały nie za specjalne wieści a tak przybyli Ci co mieli najbliżej no i szacun dla "Krakusów" bo oni mieli najdalej


Oficjalna waluta CHMIELOTÓW

Tak, to się musiało tak kiedyś skończyć. Rok 2017 przejdzie do historii Chmielotów, które zostaną zapamiętane pojawieniem się nowych monet w kolorze złota a wartość jej będzie zdecydowanie większa niż jeden euro... Monety będą naszym środkiem płatniczym na pikniku i każdy kto je zakupi, będzie mógł je wymienić np.na posiłki itp. lub zostawi je sobie na pamiątkę i tym samym stanie się kolekcjonerem:)
I najważniejsza informacja nasza waluta nazywa się

GLAJCAR :)

i jest troszeczkę większa od 5-cio złotówki...

glajcar1 2017